Recenze

Novak Os
2020-09-10
5/5
Useful product, good supplier, very fast delivery
Katenok1974
2021-01-02
5/5
Je recherche un adaptateur pour pouvoir aussi le connecté en usb 2.0 ou 3.0. Ne peux actuellement le tester et pour vérifier cela que j'attends de commander.
Ayooghonemy
2020-12-26
5/5
recomendo a todos

2020 původní zázrak boot přípravek pro box byl zázrak a zázrak boot key software opravy část rychlé dodání

rating

SKU: w610

Zázrak Boot Jig Obsah Zázrak Boot Jig x1

  • Certifikace: NIC
  • Značka: NCK PRO BOX
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: zázrak boot jig
  • Typ Položky: zázrak boot jig

Štítky: box umt, věk zázrak, nck pro, zázrak e9 klíč, softwa, nck, ŽIVOT, frp octoplus, licence software, zázrak berry výhody.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Související produkty

Související
5kusů/pytel 5m LC APC SC UPC Simplex 2,0 mm Single Mode Fiber Opitc Patch Kabel, Optický Propojovací Kabel Specifikace: Konektor LC, SC Vlákno Průměr 2,0 mm polské APC UPC Délka 5m Fiber Režim 9/125µm Single Mode Vlákno Typ Simplex průchozí útlum ≤0,3 dB Zaměnitelnost ≤0.2 dB Return loss UPC≥50dB/APC≥60dB Vibrací ≤0.2 dB Provozní teplota -40~75°C Skladovací teplota -45~85°C FTTx Sítě Store
421.86 Kč
Související
modname=ckeditor YiNiTone 30cm SMA Female Bulkhead Duální Dva TS9 Male Splitter Adaptér RF Koaxiální Propojovací Kabel Popis: Všechny RF kabelové sestavy lze přizpůsobit s mnoha různými konektor typy a zakázkových délkách v závislosti na vašich potřebách a aplikace ! Pokud budete potřebovat speciální kabel configuration nebyl nalezen zde, můžete si vytvořit vlastní
174.65 Kč 165.90 Kč