Recenze

Devil Boy Tayfun
2020-12-08
5/5
Used it to clean my fiber modem. Works and solved my problem.
Felipe Vercetti
2021-01-08
5/5
It's fine. I also put optical patchcord as a gift. Good seller Checked in. OK

2KS/LOT LC/SC/FC/ST One-Click Cleaner Nástroj 1,25 mm a 2,5 mm Fiber Optic Čistící Pero 800 Čistí Fiber Optic Cleaner

rating

SKU: w1063

Doporučené Produkty

Vítejte v našem obchodě, jakýkoliv dotaz, pls, neváhejte a kontaktujte +86 15951880639 (WhatsApp)

Podporu UPC a APC 12 Dílná Sada

  • Typ Konektoru: LC/UPC
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Kompatibilní: TP-link
  • Velikost: 22x21x23
  • Certifikace: NIC
  • Původ: KN(Původu)
  • Značka: AUA
  • Položka Délka: 1m
  • Číslo Modelu: One-Click Cleaner Nástroj 1,25 mm

Štítky: Vlákno, ochrana proti vybití akumulátoru obvod, fiber optic, nálepka st, fibre optic tool kit, konektor sumitomo, deska stm8, stlink, hp pero stylus, aua vlákno sekáček.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Související produkty

Související
Podrobnosti O Produktu: Před Y ou Koupit 1: Všechny výrobky prodávané společností, jsou originální, přímo od výrobce skladu, absolutně ať si koupíte být jisti. 2: účelem tohoto obchodu: dodržovat zásady kvality první, servisní první, zákazník první, a usilovat o to, sloužit vám s nejlepší produkty, nejlepší cena a rychlý servis. 3: Vzhledem k velkému množství produktů,
1 530.07 Kč 1 499.47 Kč
Související
JW3306D Optické Vlákno Identifikátor Výrobku Popis JW3306D Optické Vlákno Identifikátor, je důležitým nástrojem pro optické údržbu, která se používá pro nedestruktivní vlákno identifikace práci, lze detekovat v každém umístění obou SM a MM vláken. Mezitím má také Vizuální Poruchy Lokátor modul s chyba umístění funkce. Je to ideální nástroj pro on-line test. Specifikace MODEL JW3306D fiber optic
2 688.56 Kč